Bine ati venit pe forumul PeTeME , cel mai bun forum de distractie & timp liber , va invitam pe voi si prietenii vostri aici ! Pentru a va distra si mai mult va rugam sa va inregistrati!

Multumimt!


Cu stima ,

Echipa PeTeME.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Bine ati venit pe forumul PeTeME , cel mai bun forum de distractie & timp liber , va invitam pe voi si prietenii vostri aici ! Pentru a va distra si mai mult va rugam sa va inregistrati!

Multumimt!


Cu stima ,

Echipa PeTeME.
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Smiley lucreaza la primul album al ANTONIEI!

 :: General :: Blog / Stiri :: Muzica

In jos

Smiley lucreaza la primul album al ANTONIEI!  Empty Smiley lucreaza la primul album al ANTONIEI!

Mesaj Scris de BABILONIA Lun Sept 10, 2012 10:32 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Dupa ce Antonia si-a anuntat fanii ca le pregateste o surpriza, o colaborare cu unul dintre cei mai apreciati artisti de la noi, Smiley, acesta vorbeste despre albumul pe care il vor lansa.

In ce proiecte muzicale esti implicat? Lucrezi la piese noi?

Lucrez la un proiect nou impreuna cu Alex Velea, urmeaza sa lansam primul videoclip foarte curand. Lucrez impreuna cu gasca mea de la HahahaProduction la albumul Radio Killer, albumul Smiley – al treilea album solo, noile single-uri pentru Sore, Mihai Ristea, Ruby, Loredana, Antonia, Corina, Monica Anghel si inca cateva proiecte cu totul si cu totul noi. De curand am mutat si sediul si, pe langa proiectele din Romania, am foarte multe proiecte si afara.
BABILONIA
BABILONIA
Membru, skill +10
Membru, skill +10

Mesaje : 644
Data de inscriere : 29/08/2012
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 :: General :: Blog / Stiri :: Muzica

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum