Bine ati venit pe forumul PeTeME , cel mai bun forum de distractie & timp liber , va invitam pe voi si prietenii vostri aici ! Pentru a va distra si mai mult va rugam sa va inregistrati!

Multumimt!


Cu stima ,

Echipa PeTeME.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Bine ati venit pe forumul PeTeME , cel mai bun forum de distractie & timp liber , va invitam pe voi si prietenii vostri aici ! Pentru a va distra si mai mult va rugam sa va inregistrati!

Multumimt!


Cu stima ,

Echipa PeTeME.
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Connect-R a lansat al doilea album din cariera!

 :: General :: Blog / Stiri :: Muzica

In jos

Connect-R a lansat al doilea album din cariera!   Empty Connect-R a lansat al doilea album din cariera!

Mesaj Scris de BABILONIA Lun Sept 10, 2012 10:35 pm

Connect-R a lansat cel de-al doilea album din cariera sa, care se intitulează "From Nothing to Something".

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Noul album al lui Connect-R, omul care [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link], se intitulează "From Nothing to Something" şi conţine zece piese, preferatele publicului.

" Sunt hiturile pe care aţi dansat la mare, la petreceri, pe care m-aţi auzit cântându-le în toată ţara ani şi ani de zile, pentru prima dată adunate în acelaşi loc - albumul 'From Nothing to Something'. Acest album vine ca încununare a muncii mele din ultimii ani, din acest motiv şi titlul este unul foarte sugestiv. Sunt zece piese, zece poveşti de viaţă care arată etape prin care am trecut ca să devin omul de azi care... vara nu doarme! ", spune artistul.

Albumul "From Nothing to Something" are doar o piesă în limba română, celebra "Vara nu dorm", restul cântecelor fiind înregistrate în limba engleză.

Şi cum una dintre curiozităţile fanilor este de ce s-a tuns Connect-R, răspunsul vine chiar de la el: "Schimbările interioare, de mentalitate, am simţit că trebuiau evidenţiate şi fizic, aşa că am decis să mă tund şi să îmi schimb uşor stilul vestimentar"
BABILONIA
BABILONIA
Membru, skill +10
Membru, skill +10

Mesaje : 644
Data de inscriere : 29/08/2012
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 :: General :: Blog / Stiri :: Muzica

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum