Bine ati venit pe forumul PeTeME , cel mai bun forum de distractie & timp liber , va invitam pe voi si prietenii vostri aici ! Pentru a va distra si mai mult va rugam sa va inregistrati!

Multumimt!


Cu stima ,

Echipa PeTeME.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Bine ati venit pe forumul PeTeME , cel mai bun forum de distractie & timp liber , va invitam pe voi si prietenii vostri aici ! Pentru a va distra si mai mult va rugam sa va inregistrati!

Multumimt!


Cu stima ,

Echipa PeTeME.
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

[Fotbal] ACS Berceni - CS Buftea 31-0

 :: General :: Blog / Stiri :: Sport

In jos

[Fotbal] ACS Berceni - CS Buftea 31-0  Empty [Fotbal] ACS Berceni - CS Buftea 31-0

Mesaj Scris de BABILONIA Mar Sept 11, 2012 6:16 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[size=130]Scor şocant marţi după-amiază, în turul IV al Cupei României: ACS Berceni (liga a treia) - CS Buftea (liga a II-a) 31-0 (12-0)! Atacantul Ciochină a reuşit nouă goluri! [/size]

Trupa lui Laurenţiu Diniţă, care a marcat o dată la mai puţin de trei minute, a avut în faţă nişte juniori amărâţi, cu vârste cuprinse într 16 si 18 ani. Buftea a fost la un pas de desfiinţare în această vară, dar s-ar putea muta la Mogoşoaia, unde va crea, în doar câteva zile (?!), un lot nou pentru sezonul de eşalon secund care începe în weekend. Kiriţă, Odoroabă, Cojenel, Ştefan Iordache, Gigel Ene, Iorga, Măcelaru sau Bâtfoi sunt pe lista de transferuri a antrenorului Lavi Hrib.

[size=120] Diniţă: ”Antrenament util! Nici n-am numărat golurile” [/size]

”Noi ne-am văzut de treabă, ba a fost un antrenament util! Tragem la promovarea în liga a doua în acest sezon şi nu-mi pemit să pierd nici o zi de pregătire. Am exersat scheme de joc, să fie sănătoşi dacă au desconsiderat competiţia”, a declarat antrenorul Laurenţiu Diniţă, care a recunoscut că nu a numărat golurile şi nici nu ştie marcatorii., cu atât mai puţin că Ciochină a înscris de 9 ori. Vineri, în prima etapă, ACS Berceni joacă pe terenul celor de la CS Ştefăneşti.
BABILONIA
BABILONIA
Membru, skill +10
Membru, skill +10

Mesaje : 644
Data de inscriere : 29/08/2012
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 :: General :: Blog / Stiri :: Sport

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum