Bine ati venit pe forumul PeTeME , cel mai bun forum de distractie & timp liber , va invitam pe voi si prietenii vostri aici ! Pentru a va distra si mai mult va rugam sa va inregistrati!

Multumimt!


Cu stima ,

Echipa PeTeME.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Bine ati venit pe forumul PeTeME , cel mai bun forum de distractie & timp liber , va invitam pe voi si prietenii vostri aici ! Pentru a va distra si mai mult va rugam sa va inregistrati!

Multumimt!


Cu stima ,

Echipa PeTeME.
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Jackie Chan si Chris Tucker se intorc in Rush Hour 4

 :: General :: Blog / Stiri :: Filme

In jos

Jackie Chan si Chris Tucker se intorc in Rush Hour 4 Empty Jackie Chan si Chris Tucker se intorc in Rush Hour 4

Mesaj Scris de R3ALL Dum Sept 09, 2012 5:17 am

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Franciza “Rush Hour” s-a bucurat până în prezent de realizarea a trei filme de acţiune în care protagonişti au fost actorii Jackie Chan şi Chris Tucker, care se întorc în Rush Hour 4.

Producătorul  Arthur M. Sarkissian a declarat  de curând într-un interviu că a început lucrul la cel de-al patrulea film Rush Hour, spunând: “Încerc să mă apropii de felul în care a fost realizat primul Rush Hour – mai realist, mai îndrăzneţ -  şi să introduc în scenă alte două personaje. Eu, unul, nu am fost încântat de felul în care a ieşit ultima parte a seriei, dar prima şi a două cred că au fost foarte bune. Nu cred că e suficient să aduci înapoi acele personaje şi să le pui să evolueze într-un alt film sau un sequel, mutându-le doar în alt oraş şi făcându-le să se certe. Vreau altceva pentru noua producţie”.

În interviul acordat, producătorul a ţinut să menţioneze că nu se gândeşte să aducă actori noi pentru rolurile principale, ci va rămâne la protagoniştii care au jucat şi în primele trei filme de acţiune, chiar dacă Jackie Chan a anunţat că vrea să renunţe pentru restul carierei în cinematografie la filmele de acţiune.

Arthur M. Sarkissian a mai adăugat “Ceea ce a fost grozav la primele două filme ale seriei a fost chiar relaţia dintre protagonişti, un conflict amuzant şi realist care a apărut parcă din senin. Nu l-am creat noi, nu a fost în scenariu. S-a conturat pur şi simplu. Cred că această relaţie trebuie să aibă o parte importantă în film, dar va trebui modelată în aşa fel încât să li se potrivească actorilor principali şi să nu îi conducă spre lucruri pe care nu le-ar face”.
avatar
R3ALL
Membru, skill +9
Membru, skill +9

Mesaje : 479
Data de inscriere : 28/08/2012
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 :: General :: Blog / Stiri :: Filme

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum