Bine ati venit pe forumul PeTeME , cel mai bun forum de distractie & timp liber , va invitam pe voi si prietenii vostri aici ! Pentru a va distra si mai mult va rugam sa va inregistrati!

Multumimt!


Cu stima ,

Echipa PeTeME.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Bine ati venit pe forumul PeTeME , cel mai bun forum de distractie & timp liber , va invitam pe voi si prietenii vostri aici ! Pentru a va distra si mai mult va rugam sa va inregistrati!

Multumimt!


Cu stima ,

Echipa PeTeME.
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Tonciu cu gura pana la urechi.

 :: General :: Blog / Stiri :: Altele

In jos

Tonciu cu gura pana la urechi.  Empty Tonciu cu gura pana la urechi.

Mesaj Scris de BABILONIA Sam Sept 08, 2012 1:49 am

Titlu complet: Tonciu cu gura pana la urechi, Mitea "faultat". Totul s-a schimbat in 10 secunde. EA s-a facut verde la fata cand EL a refuzat IN DIRECT s-o ia de nevasta.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Andreea Tonciu si Nikki Mitea au vorbit la Happy Hour despre aventurile prin care au trecut la "Serviti, va rog!" si au povestit in ce relatii au ramas cu Nea Marin, "zbirul vedetelor", dupa farsele de pomina pe care acesta le-a facut in ultima noapte.

"Eram nervoasa si mai exageram si eu. Nu plangeam din exagerare, plangeam asa, ca ma simteam singura. Eu cand sunt nervoasa spun multe lucruri", a declarat Andreea Tonciu.

Intrebati daca si-ar dori sa aiba un copil, NicKy Mitea a raspuns: "La un moment dat, o sa vina si timpul cand o sa intemeiem o famile, nu ne-am pus in gand momentul".

"Ba da, vreau sa fiu mama, am o varsta inaintata si vreau sa fac un bebe",a replicat Andreea Tonciu.


Atat a avut de auzit Maruta, ca imediat a bagat zazania intre cei doi. Le-a adus un ofiter al starii civile, porumbei, o rochie de mireasa pentru Andreea Tonciu si l-a intrebat pe Mitea daca vrea sa o ia pe iubita lui de sotie.

Reactia lui Mitea nu a fost deloc cea pe care a asteptat-o Andreea: ea era cu gura pana la urechi cand a vazut decorul, el s-a inverzit la fata.

"O iau pe Andreea de sotie, dar nu aici. Vreau o familie, un copil cu ea",a explicat el lui Catalin Maruta.
BABILONIA
BABILONIA
Membru, skill +10
Membru, skill +10

Mesaje : 644
Data de inscriere : 29/08/2012
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Sus


 :: General :: Blog / Stiri :: Altele

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum