Bine ati venit pe forumul PeTeME , cel mai bun forum de distractie & timp liber , va invitam pe voi si prietenii vostri aici ! Pentru a va distra si mai mult va rugam sa va inregistrati!

Multumimt!


Cu stima ,

Echipa PeTeME.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Bine ati venit pe forumul PeTeME , cel mai bun forum de distractie & timp liber , va invitam pe voi si prietenii vostri aici ! Pentru a va distra si mai mult va rugam sa va inregistrati!

Multumimt!


Cu stima ,

Echipa PeTeME.
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Illuminati

In jos

Illuminati  Empty Illuminati

Mesaj Scris de dada Lun Sept 03, 2012 10:58 pm

Va rog sa cititi pana la sfarsit inainte de a trage concluzii.Nu cred ca multi dintre voi au auzit despre illuminati.Sau cei care au auzit nu cred ca ar putea exista.Illuminati este o societate secreta,satanista(nu,nu care tine cu Satanistu,playerul de la noi),care vrea sa ne aduca apocalipsa.Apocalipsa nu este ce credem noi,este doar a doua venire a lui Iisus Hristos.
Illuminati este o organizatie care ne controleaza.Fie ca credeti sau nu(scuzati-mi cacofonia),acesti oameni ne controleaza fara sa ne dam seama.Stiti ca 90% din creierul nostru este subconstientul,iar 10% constientul,subconstientul fiind de 9 ori mai mare.Acesti oameni ne controleaza prin muzica,videoclipuri,pana si in desene animate.Este o serie de filmulete numita: Dezvaluirea industriei muzicale,care te poate face sa intelegi mult mai bine.Daca vedeti toata seria (11 filmulete)fiecare avand o medie de 10 minute,pe youtube,a-ti putea crede,nu sa radeti acum de mine (si eu as rade de mine daca nu as fi vazut filmuletele si alte dovezi).
V-ati intrebat vreodata de ce atatea vedete fac semne sataniste?
Illuminati baga "mesaje subliminale"(subliminal messages),niste mesaje care sunt absorbite de subconstient foarte repede.Un mesaj,2 nu sunt foarte importante,dar s-a dovedit ca de-a lungul vietii,aceste mesaje,intr-o cantitate mare sunt foarte rele.
Exemplu:La un cinema,s-a facut odata un test.Intr-o seara s-a dat un film normal,de 90 de minute,iar publicul a cumparat in pauza sau dupa ce s-a terminat filmul,Cola,si alte produse dupa poftele lor.
Seara urmatoare,s-a derulat acelasi film,dar cu mesaje subliminale adaugate(mesaje pe care noi,cu subconstientul le percepem foarte greu deoarece ele se deruleaza in mai putin de jumatate de secunda,dar subconstientul le vede pe toate).Producatorii au fost uluiti ca publicul a cumparat cu 60% mai multa Cola.
Trebuie sa recunoasteti ca daca intr-o reclama la un produs apare si o femeie cu haine in minus pe ea,parca te face sa cumperi produsul.Asa-i?
Va dau un exemplu de mesaj subliminal intr-un desene animat pentru copii:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Disney Channel este full de mesaje subliminale,fie ca ma credeti fie ca nu,nu este bine sa va lasati copii(pentru cand veti avea)sa se uite la asa ceva.Aceste mesaje sunt foarte bine ascunse.
Daca va uitati in seria de videoclipuri:Demascarea industriei muzicale,veti intelege mult mai multe.Prima parte,in primul minut nu prea are sens.
Aproape toata industria muzicala din America este infectata.Ei te fac faimos,ca apoi sa te poata folosi pentru a infecta lumea.Sunt sigur ca macar 1 din acesti artisti sunt preferatii vostri:Eminem,Rihanna,Lady Gaga(o uram dinainte sa aflu chestiile astea),Jay-Z,Katy Perry,Lil Wayne si sunt mult mai multi.
Daca va e lene sa va uitat pe la partile 6 si 7,acolo va arata cum a murit Michael Jackson.Eu va voi spune intr-un rezumat:
A intrat in illuminati,a devenit faimos(el avea talent oricum),L-a cunoscut pe Dumnezeu si a vazut insfarsit in ce sa bagat.A vrut sa iasa,dar a fost omorat de catre ei,inscenandu-se ca s-a drogat.Multi artisti precum MJ si DMX au fost "exterminati" deoarece au vrut sa iasa din organizatie.
Rihanna spune in multe cantece ca ea ar fi vrut sa se intoarca la Dumnezeu,dar a gresit mult si nu o mai primeste inapoi.
Aceste mesaje subliminale se gasesc in cantece,dandule Reverse/Backwards.Cu aceste efecte,dai toata muzica dandoaselea.
Odata,am mers la un baiat acasa,care avea un frate mai mic de 8 ani.Ii da drumul la un CD cu spiderman.Incepe desenul.Copilul ce face?
SPIDER MAN!!!Si face semnul pe care il fac Rockerii cu mana:Ridica aratatorul si degetul cel mic in sus si cele intre ele le lasa in jos.Acest semn inseamna Coarnele Diavolului.Si tipa tare:SPIDERMAN!!!.
Cum scoate Spider-man panza?Cu acel semn,desigur.Scrieti pe google: Rihana illuminati,Eminem Illuminati sau Lady Gaga illuminati,si veti vedea din ce organizatie satanista fac parte.Eu unul sunt crestin,si sunt scarbit de aceste persoane.
Edit: Am gasit o melodie foarte misto care explica pe scurt unele chestii: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
dada
dada
Sef'ul
Sef'ul

Mesaje : 245
Data de inscriere : 28/08/2012
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti

https://peteme.forum.st

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum