Bine ati venit pe forumul PeTeME , cel mai bun forum de distractie & timp liber , va invitam pe voi si prietenii vostri aici ! Pentru a va distra si mai mult va rugam sa va inregistrati!

Multumimt!


Cu stima ,

Echipa PeTeME.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Bine ati venit pe forumul PeTeME , cel mai bun forum de distractie & timp liber , va invitam pe voi si prietenii vostri aici ! Pentru a va distra si mai mult va rugam sa va inregistrati!

Multumimt!


Cu stima ,

Echipa PeTeME.
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Tutorial Cs.

In jos

Tutorial Cs. Empty Tutorial Cs.

Mesaj Scris de BABILONIA Joi Aug 30, 2012 12:24 pm

Salut!

De multe ori cand luati destroy/fuck off pe un svr si va enerveaza ca tre sa stergeti cfgu si cateodata cfgu acela este SPECIAL aici am o metoda foarte simpla.

Intrati in Counter, Cstrike. dati double click pe configu respectiv si selectati PROPIETES dati la read only adica bifati ATENTIE sa fie bifat read only si ARCHIVE

Dupa ce ati facut ce am scris eu mai sus de acum in colo cand veti lua fuckk of sau estroy veti putea continua sa jucati fara sa stergeti cfgu deoarece cand e pe read only E IMPOSIBIL modificat (raman setarile puse de dumneavoastra.)

Acum. daca vreti sa modificati ceva din cfg dati double click pe cfg debifat iREAD ONLy si sa ramana DOAR ARCHIVe intrati in cfg scrieti ce vreti (adica setarile sau ce va trebuie) si salvati cum stiti voi apoi reintrati in propites si bifati inapoi read only ok si asa nu veti lua destroy fuckk of dar veti lua quit ATENTIE cand intrati in cs dati in consola exec numecfg.cfg ca sa nu mai aveti destroy Wink

Mereu cand nu aveti fps dati hud_draw 0 si va deranjeaza ca naveti tina, hp si toate altele? e uite eu va voi spune solutia scrie bind c "hud_saytext 0" bind v "hud_saytext 1" acum cand dati c SCRISUL DE PE CHAT NU VA MA IAPAREA tinta hp si toate cele vor aparea iar cand dato v va apare tot ca la inceput.
BABILONIA
BABILONIA
Membru, skill +10
Membru, skill +10

Mesaje : 644
Data de inscriere : 29/08/2012
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum