Bine ati venit pe forumul PeTeME , cel mai bun forum de distractie & timp liber , va invitam pe voi si prietenii vostri aici ! Pentru a va distra si mai mult va rugam sa va inregistrati!

Multumimt!


Cu stima ,

Echipa PeTeME.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Bine ati venit pe forumul PeTeME , cel mai bun forum de distractie & timp liber , va invitam pe voi si prietenii vostri aici ! Pentru a va distra si mai mult va rugam sa va inregistrati!

Multumimt!


Cu stima ,

Echipa PeTeME.
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cine isi doreste sa fie DJ sa lase un reply dupa model

2 participanți

In jos

Cine isi doreste sa fie DJ sa lase un reply dupa model Empty Cine isi doreste sa fie DJ sa lase un reply dupa model

Mesaj Scris de kev8 Dum Sept 09, 2012 1:53 am

Model

nick DJ: DJ kev8
varsta: 18 ani
Y!M: styleanto39
Te pricepi in sam broadcaster?: da
dc ai vrea sa fi dj pe radio-ul nostru:...\


HAI RPD CU CERERILE CAUTAM CEL PUTIN 3-4 DJ PENTRU ANUMITE ORE... :d
kev8
kev8

Mesaje : 6
Data de inscriere : 07/09/2012

Sus In jos

Cine isi doreste sa fie DJ sa lase un reply dupa model Empty Re: Cine isi doreste sa fie DJ sa lase un reply dupa model

Mesaj Scris de alex200822 Dum Sept 09, 2012 2:21 am

nick DJ: DJ Alex
varsta: 17 ani
Y!M: alexfreestyle
Te pricepi in sam broadcaster?: da
dc ai vrea sa fi dj pe radio-ul nostru:sincer sa fiu..pentru distractie,nu-mi trebuie salariu sau d-astea..vreau doar sa fac lumea fericita.
alex200822
alex200822

Mesaje : 1
Data de inscriere : 09/09/2012

Sus In jos

Cine isi doreste sa fie DJ sa lase un reply dupa model Empty Re: Cine isi doreste sa fie DJ sa lase un reply dupa model

Mesaj Scris de kev8 Dum Sept 09, 2012 2:27 am

alex200822 a scris:nick DJ: DJ Alex
varsta: 17 ani
Y!M: alexfreestyle
Te pricepi in sam broadcaster?: da
dc ai vrea sa fi dj pe radio-ul nostru:sincer sa fiu..pentru distractie,nu-mi trebuie salariu sau d-astea..vreau doar sa fac lumea fericita.


ACCEPTAT 1

inca 2-3 Very Happy
kev8
kev8

Mesaje : 6
Data de inscriere : 07/09/2012

Sus In jos

Cine isi doreste sa fie DJ sa lase un reply dupa model Empty Re: Cine isi doreste sa fie DJ sa lase un reply dupa model

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum