Bine ati venit pe forumul PeTeME , cel mai bun forum de distractie & timp liber , va invitam pe voi si prietenii vostri aici ! Pentru a va distra si mai mult va rugam sa va inregistrati!

Multumimt!


Cu stima ,

Echipa PeTeME.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Bine ati venit pe forumul PeTeME , cel mai bun forum de distractie & timp liber , va invitam pe voi si prietenii vostri aici ! Pentru a va distra si mai mult va rugam sa va inregistrati!

Multumimt!


Cu stima ,

Echipa PeTeME.
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ronaldo este interzis la Man. City !

 :: General :: Blog / Stiri :: Sport

In jos

Ronaldo este interzis la Man. City !  Empty Ronaldo este interzis la Man. City !

Mesaj Scris de BABILONIA Sam Sept 08, 2012 1:47 am

Viitorul lui Cristiano Ronaldo este sub semn de întrebare după declaraţiile de nefericire a starului făcute după meciul cu Granada .

Cristiano Ronaldo va rămâne la Real Madrid în această toamnă, sigurul loc în care mai este perioada de transferuri este în Rusia, însă Ronaldo nu ar fi mulţumit dacă ar ajunge acolo, mai exact la Anji .

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Însă, la iarnă cei de la Manchester City vor lansa o ofertă pentru a avea parte de jucătorul portughez .
Cei din The Sun scriu însă că nu au nicio şansă de al transfera .O sursă apropiată jucătorului povesteşte în The Sun:
"Cristiano Ronaldo a fost mereu apropiat de Alex Ferguson si chiar si acum vorbesc. Cristiano nu ar risca sa-l raneasca pe Ferguson mergand la marea rivala a acestuia" a spus acesta.
Într-un interviu recent, Ronaldo dezvăluia cât de mult înseamnă Alex Ferguson pentru el : Am ajuns la United cand aveam 18 ani si Sir Alex a fost ca un tata pentru mine. M-a invatat multe lucruri. Am lucrat cu el 6 ani si este un om grozav, un antrenor grozav. Sir Alex si Jose Mourinho sunt cei mai buni 2 antrenori din lume" spunea Ronaldo.
BABILONIA
BABILONIA
Membru, skill +10
Membru, skill +10

Mesaje : 644
Data de inscriere : 29/08/2012
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 :: General :: Blog / Stiri :: Sport

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum