Bine ati venit pe forumul PeTeME , cel mai bun forum de distractie & timp liber , va invitam pe voi si prietenii vostri aici ! Pentru a va distra si mai mult va rugam sa va inregistrati!

Multumimt!


Cu stima ,

Echipa PeTeME.

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Bine ati venit pe forumul PeTeME , cel mai bun forum de distractie & timp liber , va invitam pe voi si prietenii vostri aici ! Pentru a va distra si mai mult va rugam sa va inregistrati!

Multumimt!


Cu stima ,

Echipa PeTeME.
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Counter-Strike 1.6 ILCS v3.0

2 participanți

In jos

Counter-Strike 1.6 ILCS v3.0 Empty Counter-Strike 1.6 ILCS v3.0

Mesaj Scris de R3ALL Lun Sept 10, 2012 10:11 am

M-am gândit să vă prezint şi vouă CS 1.6 ILCS . Nu îmi aparţine nici descrierea , nici cs-ul în sine.
Autor: Dante
Versiune: Versiunea 3.0

Contine:

   Modele nemodificate identice cu cele dupa STEAM
   Sunete nemodificate identice cu cele dupa STEAM
   Fundalul schimbat.
   Graphic User Interface (GUI) modificat.
   Melodie de inceput modificata (sper sa va placa)
   Adaugat un pachet de harti care se regasesc pe majoritatea serverelor (si se joaca) atat romanesti cat si straine.
   Adaugat un pachet de sunete care se regasesc pe majoritatea serverelor atat romanesti cat si straine.
   Configuratie pentru a conferii jucatorului o calitate buna grafica cat si o fluenta a jocului.
    (FPS maxim permis de configuratia voastra)
   GameMenu modificat pentru a facilita player-ul (Exemplu: ChangeName introdus in gamemenu) - restu este de descoperit

Informatii:

   Este in format Setup.exe.
   Are marime de 416 MB impachetat si aproximativ 820 MB despachetat.
   Nu este tradus.


Suplimentar - Aceasta Counter-Strike contine patchul v42 fiind si ultimul patch al celor de la STEAM. In-Game este identic ca si jocul Counter-Strike original, modele normale nimic modificat (modele,texturi,etc.), dar interfata este modificata. Va rog sa nu faceti referiri de genul : " Da asta e cs facut in 10 minute ai bagat o interfata noua ai bagat un sunet si modificat un fundal+meniu." Stiu ca este cs nemodificat asta a fost in principal ideea mea. Un Cs cu interfata modificata dar totusi In-Game sa fie acelasi cs normal.



Screenshot:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
- AM sters poza nr. 5 , deoarece avea reclamă.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Descarcare:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] - Link - Fisier.ro
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] -Link-GameFront.com
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] - Link-DepositFiles.com
avatar
R3ALL
Membru, skill +9
Membru, skill +9

Mesaje : 479
Data de inscriere : 28/08/2012
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Counter-Strike 1.6 ILCS v3.0 Empty Re: Counter-Strike 1.6 ILCS v3.0

Mesaj Scris de BABILONIA Mar Sept 11, 2012 12:06 am

nu-mi place deloc:|
BABILONIA
BABILONIA
Membru, skill +10
Membru, skill +10

Mesaje : 644
Data de inscriere : 29/08/2012
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum